Riversea-band için Gizlilik Politikası
Riversea-band olarak ana önceliklerimizden biri ziyaretçilerimizin gizliliğidir. Bu Gizlilik Politikası belgesi, Riversea-band tarafından toplanan ve kaydedilen bilgi türlerini ve bunları nasıl kullandığımızı içerir.

Ek sorularınız varsa veya Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Günlük Dosyaları
Riversea-band, günlük dosyalarını kullanmak için standart bir prosedür izler. Bu dosyalar, ziyaretçiler uygulamayı kullandıklarında onları kaydeder. Günlük dosyaları tarafından toplanan bilgiler arasında internet protokolü (IP) adresleri, tarayıcı türü, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISP), tarih ve saat damgası, yönlendirme/çıkış sayfaları ve muhtemelen tıklama sayısı bulunur. Bunlar kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir bilgiyle bağlantılı değildir. Bu bilgilerin amacı eğilimleri analiz etmek, uygulamayı yönetmek, kullanıcıların uygulama üzerindeki hareketlerini izlemek ve demografik bilgi toplamaktır.

Gizlilik Politikaları
Riversea-band’in reklam ortaklarının her birinin Gizlilik Politikasını bulmak için bu listeye başvurabilirsiniz.

Üçüncü taraf reklam sunucuları veya reklam ağları, Riversea-band’de görünen ilgili reklamlarında ve bağlantılarında kullanılan çerezler, JavaScript veya İşaretçiler gibi teknolojileri kullanır. Bu gerçekleştiğinde IP adresinizi otomatik olarak alırlar. Bu teknolojiler, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve/veya bu uygulamada veya diğer uygulamalarda veya web sitelerinde gördüğünüz reklam içeriğini kişiselleştirmek için kullanılır.

Riversea-band’ın üçüncü taraf reklamverenler tarafından kullanılan bu çerezlere erişimi veya kontrolü olmadığını unutmayın.

Üçüncü Taraf Gizlilik Politikaları
Riversea-band’ın Gizlilik Politikası diğer reklamverenler veya web siteleri için geçerli değildir. Bu nedenle, daha ayrıntılı bilgi için bu üçüncü taraf reklam sunucularının ilgili Gizlilik Politikalarına başvurmanızı tavsiye ederiz. Bu, onların uygulamalarını ve belirli seçeneklerden nasıl vazgeçileceğine ilişkin talimatları içerebilir.

Çocuk Bilgileri
Önceliğimizin bir diğer parçası da çocukların interneti kullanırken korunmasını sağlamaktır. Ebeveynleri ve velileri, çocukların çevrimiçi faaliyetlerini gözlemlemeye, bunlara katılmaya ve/veya izlemeye ve yönlendirmeye teşvik ediyoruz.

Riversea-band, 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek herhangi bir Kişisel Tanımlanabilir Bilgi toplamaz. Çocuğunuzun Uygulamamızda bu tür bir bilgi sağladığını düşünüyorsanız, derhal bizimle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz ve bu tür bilgileri kayıtlarımızdan derhal kaldırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Yalnızca Çevrimiçi Gizlilik Politikası
Bu Gizlilik Politikası yalnızca çevrimiçi faaliyetlerimiz için geçerlidir ve Riversea-band’de paylaştıkları ve/veya topladıkları bilgilerle ilgili olarak Uygulamamızı ziyaret edenler için geçerlidir. Bu politika, çevrimdışı olarak veya bu uygulama dışındaki kanallar aracılığıyla toplanan hiçbir bilgi için geçerli değildir.

Rıza
Uygulamamızı kullanarak Gizlilik Politikamızı onaylamış ve Şartlar ve Koşullarını kabul etmiş olursunuz.